Siuntos

BOX-4

 

 SIUNTŲ PERVEŽIMAS

Broliai Veža - tai patikimas siuntų pervežimo maršrutu Lietuva - Anglija, Anglija - Lietuva partneris, dirbantis šioje rinkoje jau ne vienerius metus, todėl mes galime garantuoti, kad Jums pasiūlysime pačias kokybiškiausias paslaugas, kurios atitiks visus standartus. Mes apdraudžiame Jūsų siuntas, jas visuomet pristatome laiku ir niekuomet nepažeidžiame. Mes garantuojame, kad liksite patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis kurios šiuo metu yra kokybiškiausios ir pigiausios tarp visų siuntų pervežimo įmonių. Mūsų įmonė pristato siuntas tik su moderniais ir techniškai tvarkingais mikroautobusais, kurie yra pritaikyti visų rūšių siuntoms. Priimame ne tik mažas dėžutes, bet ir dviračius ir kitus įvairius daiktus.

 

Prieš atiduodant siuntą būtiną pateikti užpildytą siuntos deklaraciją. ATSISIŲSTI.

Siuntų pristatymas iki 30 KG   Žoliapjovės ir panašūs daiktai Nestandartiniai siuntiniai

Siuntų pristatymas iki 30 KG  

Siuntų iki 30 kilogramų pervežimo kaina 40 eurų ( 40 svarų ) - papildomas kilogramas 1 euras / svarasŽoliapjovės ir panašūs daiktai

Žoliapjovės ir panašių daiktų pervežimo kaina nuo 40 eurų ( 40 svarų )

Nestandartiniai siuntiniai

Dėl nestandartiniu siuntinių kainos prašome kreiptis telefonu: 

+370-604-40994

Nuo durų iki durų

Siuntas visuomet pristatome nuo durų iki durų sutartu laiku.

Visada laiku

Mūsų kurjeriai įsipareigoja pristatyti siuntas tiksliai sutartu laiku, todėl męs garantuojame, kad jūsų siunta pasieks tikslą laiku.

Saugi siunta

Mūsų keleivių siuntos yra apdraustos, todėl Jūs galite būti tikri, kad jos bus saugiai pristatytos iš taško A į tašką B.

Lojalumas

Savo nuolatiniams klientams taikome nuolaidas, taip pat taikome nuolaidas ir didesnį siuntų kiekį siunčiantiems klientams.

 

Bet kokio dydžio siunta

Jūsų patogumui minimalus ir maksimalus siuntos svoris nėra ribojamas, todėl mūsų modernių mikroautobusų pagalba galėsite išsiųsti bet kokio tipo siuntas, nuo mažos dėžutės iki visos paletės.

Paimsime Jūsų pirkinius

Prekes įsigytas Anglijos aukcionuose arba internetu , mes pristatysime paimdami tiesiai iš pardavėjų ir pristatysime Jūsų nurodytu adresu.

TAISYKLĖS SIUNTOMS