Keleivių pervežimas

 

zmogusBroliai Veža - jau ne vienerius metus mūsų klientai yra patenkinti mūsų teikiamomis pervežimo paslaugomis, kartu su mūsų įmonę savo kelionės tikslą pasieksite saugiai, greitai ir patikimai. Kelionės į Angliją ir Lietuvą yra vykdomos kiekvieną savaitę ir tik su moderniais mikroautobusais, kuriuose yra įrengtos patogios sėdėjimo vietos. Taip pat jūsų patogumui šias sėdynes galėsite patogiai atlenkti, kad kelionės metu galėtumėte patogiai ištiesti kojas ir pailsėti. Mes esame įsitikinę, kad galime pasiūlyti pačias priimtiniausias sąlygas keliaujant, nes mūsų kainos šiuometinėje rinkoje yra pačios geriausias ir priimtiniausios. Į kelionės kainą yra įskaičiuotas pilnas patogumo komplektas.  Mūsų kiekvienas klientas yra apdraustas, todėl mes garantuojame, kad kelionės metu Jūs neturėsite jokių trukdžių šiuo klausimu. Keliaujant kartu su mūsų įmonę Jūs ženkliai sutaupysite savo išlaidas, nei keliaudami lėktuvu, nes kiekvienas mūsų keleivis  gali pasiimti didelį bagažą, kuris oro uostuose kainuoja beveik tiek pat kiek ir visa kelionė. Broliai Veža – tai saugumas, patikimumas, geras aptarnavimas ir aukščiausias komfortas vienoje vietoje!

Nuo durų iki durų

Savo keleivius paimame iš jiems patogios vietos ir pristatome iki pat namų durų.

Keleivių draudimas

Kiekvienas mūsų keleivis yra apdraustas, todėl galite būti tikri, kad kelionės metu būsite ramūs ir užtikrinti savo saugumu.

Kiekvieną savaitę

Mūsų vairuotojai važiuoja  maršrutu Lietuva - Anglija kiekvieną ketvirtadienį ir šeštadienį . o maršrutu Anglija - Lietuva kiekvieną sekmadienį ir pirmadienį.

Malonus aptarnavimas

Kelionės metu dirba du vairuotojai, kurie pasirūpins, kad jūsų kelionė neprailgtu ir taptu patogi.

Patogi kelionė

Mūsų keleiviams kelionės metu yra pateikiama karšta kava ir arbata, taip pat jūsų patogumui yra įrengti DVD grotuvai ir žinoma atlenkiamos sėdynės.

Per 24 valandas

Mes garantuojame, kad kelionė netruks ilgiau nei 24 valandas nuo sienos iki sienos, nes mūsų vairuotojai dirba pamainomis ir niekada nevėluoja.

TAISYKLĖS KELEIVIAMS