Gyvūnų pervežimas

boksas

GYVŪNŲ PERVEŽIMAS

Mūsų įmonės pagalba į tolimą kelionę galėsite pasiimti ir savo augintinį, kuriuo atitinkamai pasirūpinsime visos kelionės metu, nes mūsų modernūs mikroautobusai yra puikiai pritaikyti augintinių gabenimui, taip pat turime patyrusius ir profesionalius vairuotojus kurie atsižvelgia į tai, kad yra vežamas augintinis ir kelionės metu sustoja kada Jūsų augintiniui prireikia, taip pat mes pasirūpiname ir visais galimais patogumais Jūsų artimam bičiuliui.

Saugiai ir patikimai

Mikroautobusuose yra įrengtos specialiai gyvūnams skirtos transportavimo vietos, kurios užtikrina Jūsų augintinio saugumą.

Sustojimai reikiamu metu

Mes suprantame, kad Jūsų augintiniui taip pat kaip ir Jums yra reikalingos pasivaikščiojimo pertraukėles, todėl mes garantuojame, kad mūsų vairuotojai bus paslaugūs šiuo klausimu.

Šviežias vanduo

Mes pasirūpinsime, kad Jūsų augintiniui niekuomet netrūktų šviežio ir šalto vandens.

Augintinio priežiūra

Jei Jūsų augintinis keliauja be Jūsų, mūsų vairuotojai su malonumu pamaitins ir prižiūrės, kad Jūsų augintinis būtų saugiai transportuojamas.

Dokumentų patikra

Jūsų augintinis privalo turėti privalomuosius dokumentus, kad neįvyktų nesusipratimų, todėl mūsų darbuotojai padės išvengti nenumatytų atsitikimų.

Visada laiku

Mes garantuojame, kad kelionės tikslą kartu su savo augintiniu pasieksite iš anksto sutartu laiku.

SVARBI INFORMACIJA

 

Užsieniečiai ir Lietuvos Respublikos piliečiai, įveždami naminius gyvūnus į Lietuvos Respubliką, turi turėti atitinkamus dokumentus. Gyvūnų augintojai, atvykstantys iš Europos Sąjungos (ES) šalių, turėtų vežtis ir vieningos ES patvirtintos formos savo augintinio pasą, kuriame būtų atžymos apie vakcinaciją ar revakcinaciją nuo pasiutligės. Pasai veterinarijos gydyklose išduodami ne visiems gyvūnams, o tik šunims, katėms, šeškams bei fretkoms (naminiams šeškams). Šunys, katės ir šeškai turi būti identifikuoti – turėti aiškiai įskaitomą tatuiruotę arba būti paženklinti integriniu grandynu (nuo 2011 m. liepos 3 d. kaip identifikacija bus pripažįstamas tik integrinis grandynas).

Piliečiai, atvykstantys su gyvūnais į Lietuvos Respubliką iš trečiųjų šalių, turėtų turėti valstybinio veterinarijos gydytojo išduotą veterinarijos sertifikatą bei dokumentą apie gyvūnui po vakcinacijos nuo pasiutligės patvirtintoje laboratorijoje atliktus antikūnių tyrimus ir jų rezultatus. Nevakcinuotų jaunesnių kaip 3 mėnesių amžiaus šunų, kačių ir šeškų įvežimas iš trečiųjų šalių gali būti leidžiamas, jeigu šiose šalyse yra palanki pasiutligės epizootinė situacija.

Dėl papildomos ir detalesnės informacijos apie naminių gyvūnų įvežimą į Lietuvos Respubliką patariame kreiptis į Lietuvos Respublikos Maisto ir Veterinarijos Tarnybą.